Komputerowe Centrum Prawno-Ekonomiczne "SIGMA" na rynku oświatowym działa od 1993 roku. Jako pierwsza placówka oświatowa w Polsce, otrzymała w 2001 roku międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001, oraz międzynarodowy certyfikat IQnet
 
Dla uczestników prowadzonych przez nas szkoleń jest to gwarancja wysokiej jakości prowadzonych szkoleń oraz dużej troski o satysfakcję i zadowolenie klienta.
Komputerowe Centrum Prawno – Ekonomiczne SIGMA specjalizuje się w kształceniu nowoczesnej kadry zarządzającej i finansowej zwłaszcza w zakresie zagadnień prawnych, ekonomicznych i informatycznych oraz organizacji zarządzania.
Prowadzone są także szkolenia dla młodzieży zarówno językowe, komputerowe jak i przygotowujące do egzaminów zewnętrznych.
 
Dogodne położenie naszej placówki, w centrum miasta, pozwala na szybki i wygodny dojazd do nas.
Własna baza dydaktyczna, nowoczesne pracownie komputerowe, sale dydaktyczne i wykładowe stanowią jeden z atutów placówki.
Oferowane przez nas kursy i szkolenia prowadzą doświadczeni specjaliści , wykładowcy wyższych uczelni a także praktycy, menedżerowie firm. Są one odpowiedzią na wyzwania stojące przed współczesną kadrą pracowniczą.
 
Chcąc podnieść swoje kwalifikacje, kompetencje, umiejętności oraz wiedzę na temat swobodnego poruszania się w zagadnieniach gospodarki rynkowej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną życząc jednocześnie pełnej satysfakcji i wymiernych korzyści osiągniętych dzięki uczestnictwu w naszych kursach.
Serdecznie zapraszamy.
Sigma.edu.pl