MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS  DZIENNIKARSKI                                                                                  " O LAUR  ZŁOTEJ CZCIONKI"  - 2016

XII edycja międzyszkolnego konkursu małych form dziennikarskich                                        " O LAUR ZŁOTEJ CZCIONKI" - Wrocław 2016                                                                                                                                                                                    W tym   roku odbędzie się już XII edycja międzyszkolnego konkursu dziennikarskiego      "O Laur Złotej Czcionki - Wrocław 2016", pod patronatem Profesora Jana Miodka.   Konkurs skierowany jest do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, uczniów  gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.                                                                                                                 Hasło przewodnie tegorocznego konkursu:  " Rok 2016 - rokiem Henryka Sienkiewicza w Europejskiej Stolicy Kultury".                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Na zgłoszenia i prace  czekamy do 15 kwietnia 2016.                                                                   Uroczysta gala podsumowania wyników konkursu odbędzie się w 28 kwietnia 2016r. o godz. 12.00,  w siedzibie Zespołu Szkół Prywatnych SIGMA  we Wrocławiu.                                                                                                                                                                                                        materiały do pobrania:                                                                                                                        1. zaproszenie do udziału w konkursie dziennikarskim,                                                        2. karta zgłoszenia,                                                                                                                          3. regulamin konkursu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 informacje dodatkowe  w sekretariacie szkoły:                                                                       tel. 71 321 36 35    mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------