WYPOCZYWAJ Z NAMI - ZIMOWISKO W MIEŚCIE  !!!

AKTYWNE  CENTRUM  DZIECKA działające przy naszej szkole ZAPRASZA!!!                                                                                                                                           Z NUDĄ PODCZAS FERII W MIEŚCIE MOŻNA POWALCZYĆ! Jak na razie zimy niestety ani śladu, no, może jakiś mały ślad zimy... za to na pewno można  aktywnie spędzić  czas ferii i zaczerpnąć świeżego powietrza, np. na lodowisku lub  pojeździć na rolkach ,  można też w tym czasie pobawić sie np. w pracowni chemicznej lub na warsztatach piosenki angielskiej... I ci którzy już świetnie jeżdżą na i ci , którzy nigdy na rolkach/łyżwach nie jeździli przez dwa tygodnie ferii z nami nie będa się nudzić. Oferujemy mnóstwo zabawy, a także ciepły posiłek dla każdego uczestnika zajęć. Pierwszy turnus dla grup młodszych: 5-8 lat i grupy 9-12 lat potrwa od poniedziałku do piątku : od 17 - 24.lutego a drugi w dniach 24 - 28 lutego. Koszt to 420 zł za turnus lub 85 zł za jeden dzień.

A  dla starszych, (dla gimnazjalistów i licealistów) zwolenników tańca przygotowaliśmy  program zawierający  m.in taniec nowoczesny, zumbę, jogę. Dodatkowo uczestnicy będą mogli korzystać z basenu i ścianki wspinaczkowej. Dla każdej z grup przygotowano także zajęcia ogólnorozwojowe oraz ciepły obiad.  Turnus kończy się wspólną grą w kręgle.

informacje w sekretariacie : tel. 71 321 36 35

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------