Międzyszkolny Konkurs Teatralno-Recytatorski "Magia Słowa"

Drodzy uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych.                                                                                                                                       Zapraszamy Was  do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Teatralno - Recytatorskim „Magia słowa" ,  pod patronatem Dyrektora Teatru Muzycznego CAPITOL – p. Konrada Imieli.

Uczestnicy konkursu występują w dwóch kategoriach wiekowych:
 klasy IV – VI – recytacja jednego utworu poetyckiego J.Tuwima oraz do wyboru: scenka teatralna, recytacja fragmentu prozy lub poezja śpiewana dowolnego autora;

 gimnazjum – recytacja jednego utworu poetyckiego J.Tuwima oraz do wyboru: scenka teatralna, recytacja fragmentu prozy lub poezja śpiewana dowolnego autora.

Szkoły proszone są o zgłaszanie uczestników w terminie do 20.12.2013r.

Przesłuchania konkursowe, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów, prezentacja wybranych utworów oraz uroczysta gala z udziałem p. Konrada Imieli nastąpi 13 stycznia 2014. w ZESPOLE SZKÓŁ PRYWATNYCH SIGMA we Wrocławiu. Rozpoczęcie przesłuchań o godzinie 9.00.

Podajemy także szczegółowy regulamin oraz kartę zgłoszenia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pliki do pobrania: ZAPROSZENIE / REGULAMIN / KARTA