Aktualności 2014/2015

FESTYN NADODRZAŃSKI 23 maj 2015r.

Rada Osiedla NADODRZE, już od 25 lat organizuje festyny dla swoich mieszkańców, ale także dla wszystkich chętnych do zabawy. Ponieważ nasza szkoła także jest na Nadodrzu, to w tym roku do zabawy dołączyli się także nasi uczniowie, którzy na scenie prezentowali swoje talenty pod czujnym okiem naszego nauczyciela i muzyka, pana Tomasza Środy. Po raz kolejny, przekonaliśmy się, że mamy wielu utalentowanych uczniów i byliśmy z nich bardzo dumni, razem z rodzicami, którzy obserwowali ich pokazy. Atrakcji w tym dniu było mnóstwo. Występy artystyczne i muzyczne, gry i zabawy dla najmłodszych, loterie z atrakcyjnymi nagrodami a także pokazy pirotechniczne i pokazy pierwszej pomocy. Wszyscy bawili się doskonale.