Międzynarodowy obóz językowy w Długopolu.

Językowy obóz szkoleniowy - EuroWeek - Szkoła Liderów w Długopolu, kolejny już raz gościł naszych uczniów. Grupa 36 uczniów naszej szkoły brała udział w pażdzierniku w zajęciach prowadzonych przez kadrę międzynarodową. Młodzi ludzie z kilku krajów europejskich pomagali im rozwijać umiejętności językowe (wszystkie zajęcia odbywały się w języku angielskim), przełamywać bariery, rozwijać kreatywność, sportowego ducha, ale i wrażliwość i szacunek. Poznali też zwyczaje i kulturę innych krajów. Nasi nauczyciele byli z  dumni z wiedzy i kultury naszych uczniów. A oni bawili się tam  znakomicie.... to były wspaniałe lekcje języka angielskiego.