SZKOLNE DNI  KARIERY  -  zawód architekta...

Po raz  kolejny, w murach naszej szkoły powitaliśmy przedstawiciela  rodziców na Szkolnych Dniach Kariery. Takie spotkania mają na celu przybliżyć uczniom szkoły specyfikę zawodów  wykonywanych przez naszych rodziców, rozbudzić w nich pasję, zainteresowanie jakąś konkretną dziedziną.  Tym razem gościliśmy w szkole pana Zbigniewa Walasa, tatę Maksa, który przybliżył nam zawód przez siebie wykonywany, zawód architekta. To było niezwykle pasjonujące dowiedzieć się jak powstają domy ale i jak urzeczywistniać swoje marzenia, i z jakich przedmiotów trzeba być "dobrym" w szkole aby dostać się na architekturę... W pracowni pana Walasa powstało wiele wspaniałych projektów, które zostały zrealizowane. Teraz przechodząc obok tych budowli będziemy miło wspominać, że uczestniliśmy w spotkaniu z architektem tej budowli.