Dzień Języków Obcych w Sigmie...

27 września językowe zajęcia dydaktyczne odbywały się w naszej szkole w nieco innej formie. Najpierw zajęcia w Instytucie Austriackim -lekcja nt."Lustiges Lernen" a potem w szkole interesujący apel językowy przygotowany przez naszych uczniów m.in. informacje podane w języku niemieckim na temat szkolnictwa w Niemczech, język angielski w wydaniu formalnym i nieformalnym a nawet instrukcja przygotowywania spagetti podana w języku włoskim.... no i oczywiście pośpiewaliśmy w języku angielskim...to była świetna zabawa a  znajomość języków obcych okazała się niezbędna, gdyż wszystko odbywało się w językach obcych, ale dajemy sobie świetnie radę...
                                                                        
                                                                          
                        
 
 
Wirtualna szkoła | Przydatne informacje