27.MAJ 2013r - KONCERT Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

W poniedziałek 27 maja odbył sie w naszej szkole koncert z okazji dnia mamy i taty. Przez cały wieczór śpiewaliśmy, tańczyliśmy i pokazywaliśmy nasze umiejętności rodzicom a wszystko to po to aby jak najmocniej i jak najszczerzej powiedzieć im : kochamy was bardzo. Impreza rozpoczęła się od poczęstunku, który przygotowali nasi najmłodsi uczniowie na kółku kulinarnym. Były to babeczki z owocami i bitą śmietaną...mniam, były wyśmienite....Następnie przepięknie i bardzo nastrojowo śpiewał zespół wokalny, potem  nasi wokaliści w języku angielskim pokazali swoje umiejętności na scenie. Był też pokaz judo przygotowany z udziałem naszych najmłodszych uczniów. Całość imprezy zakończyła się złożeniem życzeń i rozdaniem prezentów , które sami wykonaliśmy. Sądząc po brawach, które otrzymaliśmy od naszych rodziców to podobało im się bardzo...