Noworoczne kolędowanie

07.01.2013 - NOWOROCZNE  KOLĘDOWANIE - pod tym hasłem spotkaliśmy się z rodzicami na wieczornym koncercie kolęd w wykonaniu naszych uczniów. W nastrojowym, świątecznym jeszcze klimacie wspólnie z rodzicami  śpiewaliśmy kolędy i przedstawiliśmy spektakl teatralny. A nasi gimnazjaliści - samorząd szkolny,  serwowali w tym czasie kawę i herbatę w specjalnie na ten cel uruchomionej kawiarence. Było nastrojowo, wzruszająco i po prostu fajnie. Cieszyliśmy się z licznych pochwał od rodziców , które otrzymaliśmy po zakończonym spektaklu... Natomiast  dla uczniów całej szkoły, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia , w równie nastrojowym i świątecznym klimacie pokazaliśmy przygotowany przez nas spektakl jasełkowy...