Europejskie forum młodzieży

06 - 11 listopad 2012 - EUROPEJSKIE  FORUM MŁODZIEŻY - specjalistyczny, międzynarodowy  obóz szkoleniowy "EuroWeek - Szkoła Liderów" w Długopolu. - Bardzo zadowoleni wrócili nasi uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej i gimnazjum ze specjalistycznego obozu szkoleniowego z fantastycznym programem, organizowanego przez Europejskie Forum Młodzieży. Zajęcia prowadzone były w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy z różnych krajów: Wielkiej Brytanii, Austrii, Argentyny , Gruzji, Turcji, Ukrainy .....Nasi uczniowie świetnie radzili sobie z mówieniem w języku angielskim, a  ich swoboda porozumiewania się w tym języku mocno poprawiła się. To był bardzo udany i owocny tydzień.Mamy powód do dumy z naszych uczniów - to grupa wspaniałych osób.