REKRUTACJA DO KLASY VII SZKOŁY  PODSTAWOWEJ.

Jeśli poszukujecie Państwo szkoły, w której nauka dla Państwa dziecka będzie przyjemnością, gdzie  ukształtuje ono wiarę w siebie i swoje możliwości, gdzie nauczyciele będą pracować  z nim indywidualnie w przyjaznej atmosferze, gdzie dziecko otworzy się na świat- zapraszamy do naszej placówki.

Nasi nauczyciele to osoby kreatywne i odpowiedzialne. Chętnie współpracują ze sobą, wprowadzają innowacje, w sposób twórczy wykorzystując nowoczesne technologie.

Przygotowujemy naszych uczniów do różnorodnych konkursów i olimpiad. Mamy laureatów w wielu konkursach. Nasi absolwenci uzyskują wysokie wyniki.

Każdego roku nasi uczniowie uczestniczą w angielskojęzycznej "Szkole Liderów".

Szczególną rolę w nauczaniu odgrywają języki obce. W szkole uczniowie uczą się trzech języków obcych: rozszerzonego języka angielskiego , języka niemieckiego, a chętni także języka chińskiego.

Wyjątkową rolę w procesie nauczania odgrywaja zajęcia sportowe. Uczniowie mają zajęcia judo, crossfit, piłka siatkowa, piłka nożna, koszykówka, unihokej.

Nauka odbywa się w kameralnej, przyjaznej atmosferze w oparciu o autorskie, ciekawe  zajęcia.

Szkoła kreatywnie odpowiada na zmieniającą się rzeczywistość.

A zatem Drogi Uczniu, zachęcamy, postaw na pasję, przygodę i doświadczanie z naszą szkołą.

informacje i zapisy: sekretariat tel. 71 321 36 35